Обмін та повернення

СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Зверніть увагу, що ми не можемо скасувати замовлення після відправлення товару. Якщо ви хочете скасувати своє замовлення після відправлення товару, будь ласка, дочекайтеся доставки  та зробіть  відмову від  отримання. У цьому випадку ми повернемо кошти в повному обсязі. Якщо  не було відмовлення при доставці- ми не зможемо повернути кошти.

 

ЯКЩО ВИРІБ ПРИЙШОВ ПОШКОДЖЕНИМ
Якщо товар надійшов зіпсованим, зв’яжіться з нами за номером телефону - 0988838593 або в Instagram. Будь ласка, не поспішайте викидати пошкоджену річ, надайте фотографії, щоб ми могли якнайшвидше вирішити проблему. 

ВТРАТИ ВІДПРАВЛІННЯ
Посилка вважається втраченою, якщо вона перебуває в дорозі більше 2 місяців. У цьому випадку ми можемо запропонувати повторно відправити товар безкоштовно або повернути кошти в повному обсязі. 

 

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" протягом 14 днів з дня купівлі Ви можете здійснити повернення або обмін придбаного в інтернет-магазині decor it easy товару за умови, якщо:

  • товар новий, тобто такий, що не був в експлуатації і не має слідів використання: подряпин, потертостей, тощо.

Заміна або повернення товару з виявленим виробничими дефектом (істотним недоліком) проводиться на підставах і в терміни, встановлені Законом України "Про захист прав споживачів". 

У разі обміну або повернення товару належної якості, придбаного в інтернет-магазині decor it easy, витрати за доставку товару оплачує покупець.

!!! Важлива інформація. При доставці товару Новою Поштою необхідно перевірити цілісність і відсутність механічних пошкоджень на товарі в офісі перевізника. Претензії не пред'явлені перевізнику і не оформлені відповідним актом до розгляду не приймаються.