Замовлення до 200 грн відправляємо тільки по повній оплаті.

Кожного дня ми працюємо для того, щоб ви отримали товари вчасно.

Оплата

Ви можете обрати оплату карткою або готівкою при отриманні. Після оформлення замовлення на сайті на вашу пошту приходить лист з інформацією про замовлення, потім ми зв'яжемося з вами для підтвердження.

Доставка

Доставка «Новою Поштою»

Доставка здійснюється на відділення «Нової Пошти» у вашому населеному пункті. Ця служба має понад 1000 відділень, більш ніж у 600 нас. пунктах України. У великих містах, як правило, є декілька відділень. Мешканці тих сіл і селищ, в яких немає відділення «Нової Пошти», завжди можуть замовити доставку до відділення в своєму районному центрі і самостійно забрати замовлення звідти. Або замовити адресну доставку кур'єром НП. Повний каталог відділень є на сайті «Нова Пошта» novaposhta.ua.

Доставка здійснюється за рахунок покупця.

Вартість доставки згідно з тарифами «Нової Пошти». Орієнтовну вартість доставки замовлення ви можете дізнатися, зв'язавшись з нами по телефону.

Зверніть увагу, що після доставки ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися на відділенні «Нової Пошти» не більше 7-ти днів.

Після закінчення зазначеного строку посилка буде автоматично повернуто в наш магазин. Зберігання на відділенні не буде.

Якщо покупець хоче продовжити зберігання посилки більше 7 днів, потрібна повна оплата товару.

«Нова Пошта» також пропонує послугу кур'єрської доставки за вказаною вами адресою. Кур'єрська доставка діє тільки у нас. пунктах, де є відділення «Нової Пошти».

При отриманні посилки по передоплаті замовлення може отримати тільки людина на яку було оформлене відправлення, при цьому він обов'язково повинен мати при собі паспорт.

Процедура отримання товару на відділенні Нової Пошти

ОБОВ'ЯЗКОВО перевіряйте посилку на відділенні, навіть якщо замовлення по передоплаті!

Кожен клієнт Нової Пошти має право на огляд посилки не менше 5 хвилин, незалежно від кількості клієнтів, що бажають отримати свої посилки.

Якщо з якихось причин співробітник НП не надає даний час, клієнт може подати скаргу на гарячу лінію НП за номером 0 800 500 609 (дзвінки з міських телефонів і МТС безкоштовні).

Якщо з якихось причин клієнта (покупця) не влаштовує стан посилки: не відповідає замовлення (не той колір, не та модель), відсутні заводські комплектуючі, дефект упаковки, пошкодження товару або цілісності упаковки та інше, клієнт має право відмовитися від посилки.

Якщо це була передоплата, обов'язково телефонуйте на тел. служби підтримки клієнтів +38 098 8838593 (час роботи з 10:00 - 21;00, Неділя - вихідний). 

У разі, якщо все ж таки прийнято рішення забрати посилку, але буде необхідно надіслати додатково або замінити який-небудь товар, повинен бути складений Акт приймання-передачі на бланку НП у присутності працівника НП, як підтвердження факту невідповідності в якості і кількості отриманого вантажу.

https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/inspection_rules.pdf

Без цього Акта магазин не несе відповідальність за комплектацію замовлення та аксесуари. Якісь скарги без Акта НП не приймаються.

При виникненні будь-яких запитань в процесі отримання посилки будь ласка відразу зв'яжіться з нашим відділом відправлень. Телефон служби підтримки клієнтів: +38 098 8838593 (час роботи з 10:00 - 21:00, крім Неділі - вихідний).

Оплата при отриманні замовлення на «Новій Пошті»

Послуга післяплати дозволяє вам оплатити замовлення готівкою прямо у відділенні «Нової Пошти» при його отриманні або будь-якою картою за тарифами Вашого банку

Вартість відправки грошей післяплатою: 20грн +2% від суми замовлення + 0,5% страхування посилки.

Всі транспортні витрати оплачує покупець.

Оформляючи замовлення у нашому магазині, ви автоматично погоджуєтесь з вказаними правилами.