Окраса новорічної ялинки - давня традиція, що збирає всю сім'ю разом і заряджає позитивними емоціями на новий рік. Кожна сім'я має свої варіанти прикраси ялинки. Як правило, є велика коробка, а то і кілька, в якій зберігаються гарні гірлянди, ялинкові іграшки, новорічні фігурки та статуетки, різдвяні кулі та інші прикраси. У когось може бути один набір ялинкових прикрас, що переходить рік у рік, а у когось кілька – для зміни стилів, щоб щоразу було по-новому.

Гірлянди, що світяться - must have для прикраси ялинок

Неможливо уявити ялинку без гірлянд. Особливо зараз, коли сучасні технології дозволяють створювати дивовижної краси світлодіодні гірлянди, які, крім того, що ефектно світяться, ще й споживають дуже мало електроенергії. Є ялинки із вбудованими гірляндами (тоді проблема, як прикрасити новорічну ялинку гірляндою, не варто взагалі – адже гірлянда вже красиво розподілена по всій висоті ялинки), і є ялинки без вбудованого світла. Тоді на допомогу приходять світлодіодні гірлянди.

Порада від Decor it easy

  • Вибираючи довжину гірлянди Бандл/Пучок (як на фото нижче), орієнтуйтесь на висоту ялинки +1м. Тобто якщо висота вашої ялинки 2м, то гірлянду слід брати завдовжки 3м. Тоді вона гарно розподілиться на гілках, не натягуючись, чому її нитки будуть менш помітними.

Тепле, холодне, кольорове: яке світло гірлянди вибрати?

Все залежить від інтер'єру та того, в якому стилі виконаний його дизайн. Адже ялинка має гармонійно до нього вписатися, ставши головною героїнею на період зимових свят. У теплому класичному інтер'єрі добре виглядатиме гірлянда з теплим світлом. А в гламурному блискучому з превалюючими холодними тонами доречнішою буде і гірлянда з таким же холодним світлом.

 До речі, на блакитній ялинці гірлянда з холодним білим світлом виглядатиме як блакитна (як на фото вище). Різнокольорова гірлянда ефектно виглядатиме на ялинці, також прикрашеній різнокольоровими іграшками, коли її світло перегукуватиметься з кольоровою гамою прикрас.

Гірляндами прикрасили. Що потім?

А потім іграшки! Ялинкові кулі, флерони, ялинки, фігурки казкових героїв, сніжинки, бурульки, підвіски, квіти, сніговики, тварини, солодощі та пляшки шампанського… Асортимент одних видів ялинкових прикрас можна ще продовжувати і продовжувати. І, звичайно, на ялинці має бути Символ Року. Традиція купувати щороку ялинкову іграшку із символікою наступного року у нас добре прижилася. Таким чином, набуваючи навіть однієї іграшки на рік, але якісної, красивої, ручної роботи, можна зібрати цілу різдвяну колекцію, яка потім перейде нащадкам разом із теплом сімейного вогнища та цінностями, що передаються з покоління в покоління.

Постаті, що світяться, і статуетки для посилення новорічної магії

Новорічні фігури, що світяться, і статуетки, поставлені під ялинку, доповнять святкову атмосферу і посилять емоції. Залежно від стилю, тематики оформлення та загального настрою інтер'єру, можна підібрати гномів, сніговиків, звірят, лускунчиків, дідів морозів, сант або ельфів. Головне - підібрати їх так, щоб вони виглядали одним цілим із головною новорічною красунею і добре вписувалися в основний концепт.

Більше вогників – більше радості

Чому такі популярні гірлянди, що світяться? Тому що вони є частиною магії, в яку вірять і дорослі, і діти. Гірлянда вогниками висвітлює лише частину: частина ялинки, частина поручнів, частина камінної полиці, частина підвіконня чи вікна, залишаючи другу частину прихованої, даючи волю фантазії та вірі у дива.

До того ж, сучасні світлодіодні гірлянди споживають дуже мало електроенергії. Більш того, дуже часто вони оснащені контролерами, які самостійно включають та вимикають гірлянду через певний проміжок часу, тим самим позбавляючи нас від клопоту.