Ми звикли використовувати вази виключно як ємкість для квітів, а пусті тримати в шафі до настання слушної нагоди. Однак наші вази – це своєрідний витвір мистецтва, які окрім свого основного призначення можуть бути використані для багатьох інших цілей. Декількома такими ідеями ми поділимося з вами прямо зараз:

💖 КУТОЧОК КРАСИ

У кожної жінки повинен бути свій куточок краси, де вона може приділяти час тільки собі. Наша ваза стане елегантним органайзером для зберігання помад, пензликів для макіяжу та гребінців. Таким чином, всі потрібні речі будуть під рукою.

💎 ПІДСТАВКА ДЛЯ ЮВЕЛІРНИХ ПРИКРАС

Оригінальний спосіб зберігання прикрас та жіночих дрібничок. Подібне використання вази буде не тільки яскравим акцентом в інтерʼєрі, а й зберігати цінні для вас аксесуари на видному місці.

🍎 ФРУКТОВНИЦЯ

Ще одна ідея як можна використати вазу на кухні або у вітальні. Вона стане чудовою заміною звичайному посуду, що придасть естетики та індивідуальності вашому інтерʼєру.

Ваза – це не завжди тільки посудина для квітів та приємне доповнення до інтерʼєру. Це також і багатофункціональний атрибут декору, область застосування якого залежить тільки від вашої фантазії.

У нашому магазині ви знайдете оригінальні, стильні та якісні рішення для декору дому та офісу. Для замовлення достатньо написати нам в дірект 💌

А які ідеї використання ваз знаєте ви?